KORKUSUZ GAMES S.S.S

Korkusuz Games ekibi olarak siz değerli kullanıcılarımızın sıkça sormuş olduğu soruları sizler için cevapladık. Sıkça sorulan soruları ve yanıtları bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Nasıl Ucuz
Nasıl Bu Kadar Ucuz ?

Ürünlerimizi siz değerli kullanıcılarımızdan , yılın belirli dönemlerinde yapmış olduğumuz takas etkinliklerinde elde etmekteyiz. Takasta elde ettiğimiz ürünleri test ettikten sonra sizlere en uygun fiyata sunabilmek için az kar oranları ile çok satış yapmayı hedefliyoruz. Size verilen hesaplar garantili olup , tüm ürünlerimiz Çevrim İçi (Online) oynanabilmektedir. Mount & Blade Bannerlord 2 Hariç*

tüm ürünler
Ürünler Nasıl Teslim Ediliyor ?

Satın almış olduğunuz ürünler ortalama 12-24 saat içerisinde , satın alım yaparken kullandığınız mail adresinize gönderim yapılmaktadır. Ürün içeriğini ve nasıl teslim edildiğini (Aktivasyon Ürünü , Hesap, Cd Key...) ürün kısa açıklamasından bulabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürünler Ömür Boyu Korkusuz Games garantisi altında korumalıdır.

nasıl ödeme alınır
Ödeme Yöntemleri Neler ?

Web Sitemiz üzerinden satın alım işlemleriniz ; Kredi , Banka , Papara, Ininal başta olmak üzere tüm kartlar ile 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Ödemeleriniz Payhesap.com tarafından 256 Bit Şifreleme ve 3D Secure güvenlik önlemleri ile birlikte korunmaktadır.