KORKUSUZ GAMES S.S.S

Korkusuz Games ekibi olarak siz değerli kullanıcılarımızın sıkça sormuş olduğu soruları sizler için cevapladık. Sıkça sorulan soruları ve yanıtları bu sayfadan okuyabilirsiniz.

Neden Bu Kadar Ucuz ?

Sizlere sunmuş olduğumuz ürünleri yılın belirli dönemlerinde yapmış olduğumuz takas etkinliklerinden elde etmekteyiz. Elde ettiğimiz ürünleri tarafımızca test ettikten sonra satışa sunmaktayız. Bu şekilde herhangi bir sorun olma olasılığını bitirmekle kalmayıp sizlerin güvenini kazandığımız için seviniyoruz.

Ürünler Nasıl Teslim Ediliyor ?

Satın almış olduğunuz ürünler yoğunluğa bağlı olarak ortalama 24 saat içerisinde satın alırken girmiş olduğunuz mail adresine gönderimi yapılmaktadır. Aktivasyon ürünleri satın alım sonrası mail adresinize otomatik gönderilmektedir.

Satın Aldığım Ürünler Nasıl Bir Garantiye Sahip ?

Satın almış olduğunuz ürünler en az 5 Yıl garanti kapsamındadır. Üründe herhangi bir sorun olması durumunda [email protected] adresinden daima destek alabilirsiniz.

Ödeme Yöntemleri Neler ?

Web Sitemiz üzerinden satın alım işlemleriniz ; Kredi , Banka , Papara, Ininal başta olmak üzere tüm kartlar ile 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

*Ödemeleriniz Payhesap.com tarafından 256 Bit Şifreleme ve 3D Secure güvenlik önlemleri ile birlikte korunmaktadır.