Menü
Sepet

Sea Of Thieves - PC

Sea Of Thieves - PC
Yeni Çok Satanlar
Sea Of Thieves - PC
  • Stok durumu: Stokta
  • Stok No: 0003
  • EAN: 0889845147626
18804 Görüntüleme
24,90TL

Sea of Thieves'ten bir gemi bir adadan uzaklaşıyor

Macera sizi bekliyor

Ünlü oyun geliştiricisi Rare, en gelişmiş korsan deneyimini sunan ve paylaşımlı bir dünyada geçen macera oyunu sunuyor. Egzotik adalar, gizli hazineler ve hem doğal hem de doğaüstü tehlikelerin yer aldığı zengin bir dünyada geçen Sea of Thieves, size bir korsan hayatı yaşamanız için gereken her şeyi verirken daha önce yaşamadığınız bir oyun deneyimi sunuyor.

Sea of Thieves'ten iki ada ve bir gemi

Uçsuz bucaksız bir açık dünya

Ayak basılmamış adalar, batık gemiler ve gizemli kalıntılarla dolu uçsuz bucaksız bir açık dünyayı keşfedin. Kayıp hazineyi aramak, lanetli iskelet kaptanları bulmak veya değerli yüklerle ticaret yapmak için görevler üstlenin. Ava ve balık tutmaya çıkın veya ellinin üzerindeki yan görevlerden birini üstlenin.

Sea of Thieves'ten göz yerine yeşil cevherlere sahip kuru kafa

Unutulmaz hikayeler

Sea of Thieves'in eşsiz hikaye odaklı senaryosunu deneyimlemek için "Tall Tales"i oynayın. İki destansı hikaye örgüsü boyunca oynanan on bir hikayeye sahip bu etkileyici ve sinematik görevler, size yaklaşık 30 saatlik en gelişmiş korsan fantezisini sunuyor.

Sea of Thieves'ten karakterler, bir gemideki topları ateşliyor

Nefes kesen aksiyon

Diğer oyunculara veya korkunç hortlak gemilerine karşı nefes kesen gemi savaşlarına katılın. Bilinmeyen ganimetler için iskelet kalelerine saldırın. Derinliklerin korkunç yaratıklarına kafa tutun. İskelet lordlarıyla savaşın. Veya Sea of Thieves'in bağımsız rekabetçi oyun modu The Arena'da tayfanızı diğer korsanlara karşı sınayın.

Gün batımının önünde poz veren dört Sea of Thieves karakteri

Yeni bir tür çok oyunculu oyun

Arkadaşlarınızla oynarken, bir mürettebat bulmaya uğraşırken veya "yalnız kurt" olarak tek başına denizlere açılırken, diğer gerçek oyuncuların bulunduğu zengin bir dünyada komik ve unutulmayacak anlar yaşayacaksınız. Korsan cennetimiz herkese açık.

Sea of Thieves'ten bir karakter, bir gemi enkazına bakıyor

Efsane Olun

Bir korsan efsanesi olma görevinizde ganimetleri toplayın, ününüzü artırın ve zorluklar içinde kazandığınız ödüllerle kendinize özgü bir kişisel stil belirleyin. Maceracı. Eşkıya. Kaşif. Sizin efsaneniz ne olacak?

ayırıcı, kafatasları
Sea of Thieves'ten bir limanın önünde duran karakterler, papağanlar ve bir maymun

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.